Ödeme Seçenekleri

İstediğiniz ödeme seçeneğini kullanıp hemen alışverişe başlayabilirsiniz. Çünkü hobisiz gün geçmez! Mozaikhobi.com’da ödemelerinizi kredi/banka kartı, havale/EFT yöntemiyle yapabilirsiniz.

 

Kredi/Banka Kartıyla Ödeme

Mozaikhobi.com’dan verdiğiniz siparişlerin ödemesini kredi ve banka kartlarıyla yapabilirsiniz. Tüm kredi ve banka kartları geçerlidir.

Taksit Seçenekleri

Maximum, Card Finans, Paraf, World, Axess, Bonus kredi kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak Mozaikhobi.com’dan peşin fiyatına vade farksız 3,6,9 veya 12 taksit olarak alışveriş yapabilirsiniz. Peşin alışverişlerde ise tüm bankaların kredi kartlarını kullanabilirsiniz. Ödeme ekranında kredi kartı bilgilerinizi girdikten sonra ekranın sağ alt bölümünde “Güvenli Ödeme Yap” butonunu kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Maximum, Card Finans, Paraf, World, Axess, Bonus kredi kartları ve bu kart özelliklerine sahip diğer banka kartlarını kullanarak peşin ödemede vade farksız olarak alışveriş yapabilirsiniz. 3,6,9 ve 12 taksit seçeneklerinde vade farkı ödemenize yansıtılır.

 

Havale / EFT

Havale/EFT seçeneğini de tercih edebilirsiniz. Havale/EFT ödeme seçeneği ile gerçekleştirdiğiniz siparişler, ödemeniz banka hesaplarımıza geçtikten sonra gönderilecektir. 3 iş günü içerisinde tarafımıza ödemesi ulaşmayan siparişler iptal edilecektir.

Ayrıca, havale/EFT işlemlerinizi gerçekleştirirken lütfen sipariş numaranızı açıklama olarak eklemeyi unutmayınız.

Banka Hesap Bilgilerimiz:

GARANTİ BANKASI A.Ş
Alıcı: Deniz Tacim
Hesap No: 1214-6672641    
IBAN: TR04 0006 2001 2140 0006 6726 41
POSTA ÇEKİ: Deniz Tacim
Hesap No: 11210470
BELEK/ANTALYA

Müşteri hizmetleri ve Whatsapp : 0 536 517 23 76